(0315) 76 90 33 info@vandijkachterhoek.nl

Het team van van Dijk Achterhoek

Specialisten in sloopwerk en asbestsanering

John Polman

Projectmanager Asbestsanering
John heeft zijn sporen in de bouw reeds verdient. Als projectmanager begeleidt hij alle grote projecten in asbestsanering en grootschalige renovaties. 

telefoon 0315769033

john@vandijkachterhoek.nl

Joost van Dijk

Directeur van Dijk Achterhoek

telefoon 0315769033

joost@vandijkachterhoek.nl

 

Stef Lankveld

Verkoopmanager
Als deskundige verantwoordelijk en eerste aanspreekpunt voor al uw sloop, asbest en of andere bouwtechnische vraagstukken. Bel of mail me voor een afspraak.

telefoon 0315769033

mobiel +31 (0)6 51124281

stef@vandijkachterhoek.nl

Henk Heezen

Calculatie
Henk is de eerst verantwoordelijke voor al uw calculatievraagstukken.

telefoon 0315769033

calculatie@vandijkachterhoek.nl 

Truuske Kort

Personeelszaken Administratie
Mevr. Kort is verantwoordelijk voor onze personeelszaken en de urenadministratie. 

telefoon 0315769033

truuske@vandijkachterhoek.nl

Thea Verbeck

Administratie
Mevr. Verbeck is de eerst verantwoordelijke voor onze financiƫle administratie.

telefoon 0315769033

administratie@vandijkachterhoek.nl